Ewelina Gąska

Absolwentka Krakowskiej Akademii im Andrzeja Frycza Modrzewskiego, specjalność kliniczno sądowa.

Przeprowadzam diagnozę psychologiczną w oparciu o testy psychologiczne, a także prowadzę sesje Biofeedback. Ciągle zdobywam nową wiedzę i doskonalę swój warsztat psychologa. Dokładam wszelkich starań by Państwa wizyta była dla Was dobrym wydarzeniem. Szanuję Was i Wasz czas, dokształcam się regularnie by świadczyć profesjonalne wsparcie psychologiczne. Prowadzę indywidualną i grupową psychoterapię  dialektyczną DBT i RO-DBT. Zapraszam na Konsultacje psychologiczne Łódź.

Prowadziłam warsztaty psychologiczne, nauczając ludzi jak budować poczucie własnej wartości, radzić sobie ze stresem i emocjami, konstruktywnie komunikować się w rodzinie jak i pracy, oraz jak radzić sobie z konfliktami. Pragnę wspierać ludzi na drodze poszukiwania lepszej wersji siebie, bez doświadczania lęku, poczucia winy i obawy o przyszłość. W gabinecie zajmuję się tym czego chce klient a nie terapeuta, ponieważ wierzę, że każdy człowiek jest ekspertem od swojego życia.

Pomagam osobom, które obserwują u siebie zmiany nastroju, smutek, przygnębienie, lęk lub niepokój, problemy w relacjach z bliskimi i współpracownikami, wycofanie się z kontaktów, izolację, problem z podejmowaniem decyzji i działania, nieufność, podejrzliwość, zamyślenie, nieobecność, w przypadku trudności w poradzeniu sobie z sytuacją życiową np. rozstaniem, utratą pracy, gdy wystąpi problem z wywiązywaniem się z codziennych obowiązków i pełnieniem ról społecznych, np. rodzicielskich, służbowych.

Info

Imię i nazwisko: mgr Ewelina Gąska

Adres: Przybyszewskiego 111/1

Tel: 729 880 594

Specjalność Kliniczno sądowa