Robert Kuchta

Jestem psychologiem i psychoterapeutą moim powołaniem jest promowanie zdrowia psychicznego.  Od 10 lat współpracuję z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi wspierając radzenie sobie z emocjami i cierpieniem psychicznym.

Sedno mojej zawodowej historii to współpraca z ludźmi i dostarczanie osobom potrzebującym wsparcia, ulgi emocjonalnej, specjalistycznej wiedzy i narzędzi (tzn. EEG biofeedback i testów psychologicznych). Pomaga mi w tym wieloletnie doświadczenie zawodowe w pracy z osobami z różnych grup wiekowych w atmosferze akceptacji, bezpieczeństwa, otwartości, elastyczności i współpracy. Zapraszam jeśli potrzebujesz bezpiecznego miejsca, wsparcia, życzliwości i metod o naukowo dowiedzionej skuteczności.
Pragnę propagować wiedzę oraz wspierać doświadczanie przez ludzi naturalnego przeżywania świata, ulgi w trudnościach oraz tego co zwyczajnie się im należy, a jednak zostało zagubione: poczucia własnej wartości, akceptacji, pozytywnych emocji, bezpieczeństwa, rozluźnienia, samorozwoju. Bezcenne jest otrzymywać informacje zwrotne na temat przełamywania osobistych barier – koniecznie chcę wspierać ten proces na jak najszerszą skalę. Udostępniając informacje dotyczące zdrowia psychicznego i równowagi życiowej.

Info

Imię i nazwisko: mgr Robert Kuchta

Adres: Przybyszewskiego 111/1

Specjalność Psychoterapeuta / Psycholog

Cena konsultacji 180zł/60min

Godziny przyjęć:8:30 – 17:00 Pon., Wt., Czw.