Konsultacje wychowawcze Łódź
Konsultacje wychowawcze Łódź

Dla kogo są konsultacje wychowawcze?

Konsultacje wychowawcze Łódź to spotkanie psychologa, terapeuty z rodzicami w celu rozwiązania problemów jakich przysparza im rola rodzica. Podczas rozmowy z terapeutą rodzice i opiekunowie mogą podzielić się różnymi niepokojącymi aspektami w relacjach pomiędzy nimi a ich pociechami.

Niepewność rodziców

Często czujemy się niepewnie w roli rodzica, nie wiemy jak rozmawiać z dzieckiem, jak mu pomóc przy rozwiązywaniu jego problemów w szkole, w relacjach z rówieśnikami. Wydaje się nam, że popełniamy jakieś błędy w relacji z dzieckiem.

Konsultacje wychowawcze Łódź odpowiadają na wszystkie pytania i wątpliwości opiekunów oraz służą pomocą w byciu jak najlepszym rodzicem.

Podczas sesji można dowiedzieć się więcej o funkcjonowaniu swoich maluchów lub nastolatków, ich potrzebach i oczekiwaniach wobec rodziców oraz otaczającej ich rzeczywistości.

Jest to też możliwość, aby przyjrzeć się swoim stylom wychowania oraz sposobom komunikacji z dziećmi. Jak przygotować dziecko do psychoterapii dzieci i młodzieży.

Spotkanie trwa 60 minut. Konsultacje wychowawcze mogą się zakończyć na jednym spotkaniu lub można ich odbyć kilka w zależności od Państwa potrzeb.

Rezerwacje Online

Robert Kuchta - ZnanyLekarz.pl